Çayın En Hesaplı Hali | Kaliteli Türk Çayı | Süzer Çay Online Satış

Hakkımızda

Hakkımızda

43 yıllık birikim ve deneyimimizle sizlere en kaliteli çayı sunabilmek adına, ilk günkü heyecan ve özveri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Çay tutkunları için en üst düzeyde kalite sağlamak adına üretimimize devam ediyoruz. Türk çayını tüm dünyaya tanıtmak ve her zaman daha iyiye ulaşmak için çaba harcıyoruz.

Bu zamana kadar “Yapamazsınız” dedikleri her şeyi yapmaya çalıştık ve başardık. Bu başarıları, çay tutkunlarının ve Süzer Çay dostlarının bize gösterdiği destek ve inanç ile elde ettik.

Bunun adına franchise demek istemiyoruz; amacımız bayilik vermek değil. Bizimle aynı değeri paylaşan, bizimle aynı yolda yürümek isteyen, Süzer Çay’ı ve Anadolu’nun çay ve kahve kültürünü yaşatmaya istekli uzun vadeli iş ortakları arayışındayız.

Amacımız, yüksek değerli ve yenilikçi ürünlerle sürdürülebilir karlılığı sağlamak ve paydaşlarına değer katan uluslararası bir şirket olmaktır.

Sunduğumuz çaylarımız, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile doğrulanmıştır. Siz değerli tüketicilerimize unutulmaz bir tat bırakmayı ve aynı zamanda gönüllerde taht kurmayı hedefliyoruz.

Tüm ürünlerimiz garantilidir ve sektördeki diğer ürünlere kıyasla, çay uyumu ve verimlilik bakımından emsallerinden %100 daha başarılıdır.

  • Misyonumuz

    Çay tiryakilerimiz için en güzelini üretmeye devam ediyoruz.
  • Vizyonumuz

    Daha iyiye, daha güzele ulaşmak için, tüm dünyaya Türk çayını tanıtmak için çalışıyoruz.
  • Değerlerimiz

    Süzer Çay’ın nitelikli Türk çayını, tüm dünya ile buluşturucağız.
Çayın En Hesaplı Hali | Kaliteli Türk Çayı | Süzer Çay Online Satış

Blog Paylaşımlarımız

Güncel ve düzenli olarak paylaştığımız bilgilere sizlerde göz atın
  Çay, başlangıçta tıbbi bir içecek olarak kullanıldı. Çin'de tıbbi özelliklere sahip olduğuna inanılan çeşitli bitkilerle karıştırılarak tıbbi amaçlar...
1. Yılların Deneyimi: Süzer Çay'ın Çay Kültürü 2. Kalite Kontrolü: İşin Ustaları 3. Ambalajın Güvencesi: Tazelik ve Koruma 4. Kolay Kullanım: Hızlı ve Pratik Çay...
Çayın Hasadı: Çay hasadı, çay bitkisinin yapraklarının toplanması işlemidir. Süzer Çay, en iyi çay yapraklarını seçerek kalitesini garantiler. Hasat edilen yapraklar,...